До редакції «Нового життя» звернувся виконком Миротинської сільської ради з проханням опублікувати лист-подяку, який нещодавно надійшов на адресу очільника цієї ради від командування військової частини Збройних сил України, в якій у зоні АТО проходить службу наш земляк з села Івачків Микола Геннадійович Кулигін.
Наводимо текст листа повністю, без змін:

«Шановний пане сільський голово!
Командування військової частини польова пошта В0577 висловлює подяку Здолбунівській землі за патріотизм та високу мотивацію її синів, які з честю та відданістю виконують свій військовий обов’язок по захисту нашої Батьківщини в лавах окремого дорожньо-комендантського батальйону. За час служби Кулигін Микола Геннадійович показав старанність і наполегливість у вивченні військової справи. Вірю, що Микола Геннадійович, вірний захисник Українського народу, і надалі зберігатиме вірність військовій присязі, докладатиме всіх зусиль для надійного захисту нашої держави. Сподіваємося на плідну співпрацю щодо підвищення обороноздатності нашої держави та морально-психологічну підтримку воїнів.
Нашій країні потрібні саме такі військовослужбовці, які є гордістю та прикладом для наслідування. Завдяки їм ми можемо бути впевнені у процвітаючому майбутньому та територіальній цілісності нашої Держави.
Командир військової частини польова пошта В0577
підполковник Я. В. ПРИСАКАР.»

Comments are now closed for this entry