Згідно з Указом Президента України № 447/2014р. «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави» в травні-липні 2014 року проводиться черговий призов громадян України до лав Збройних сил України.
Подаємо роз’яснення щодо особливостей проведення призову на строкову військову службу в травні-липні та забезпечення конституційного права призовників на здобуття освіти, а саме:
- при призові на строкову військову службу надається перевага особам 19-23 років, які мають високу морально-психологічну стійкість та повну середню, вищу або технічну освіту;
- не призивають призовників, які до 31 липня 2014 р. закінчують навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та інших навчальних закладах та надали до військових комісаріатів заяви про вступ до навчальних закладів, довідки про реєстрацію для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, протягом червня поточного року;
- не призивають громадян, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (результатами іспитів) можуть бути прийняті на навчання у серпні поточного року.
Військовий комісар
Здолбунівського РВК
підполковник О. П. ЄМЧЕНКО.

Comments are now closed for this entry