Життя прекрасне, і не важливо, скільки Вам років - 20, 30 чи 50. Цінуйте кожен його момент і кожну хвилину, насолоджуйтесь усім, що дає вам сьогоднішній день, адже завтра цього може й не бути, вас може не бути… На такі тривожні думки наводять спогади про минуле, які можна прочитати в книжках, почути на уроках із розповідей ветеранів. Нещодавно наша країна відзначала 70-ту річницю подій, які відбулися в урочищі Гурби. Тоді у кривавій битві загинули справжні патріоти, мужні воїни УПА, які боролися за світле майбутнє своєї держави і стали її героями.
У Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 відбувся урок-реквієм «Ви зродилися з крові народу…», присвячений подіям 1944-го, які відбулися у Гурбах. Члени учнівського самоврядування «Лідер» підготували виступ на історичну тематику. Звучала зворушлива музика, поезія, інформаційний матеріал, горіли свічки. Дійство для учнів 5-11 класів проходило в актовій залі школи.
Не всі мають змогу побувати в Гурбах, але наш обов’язок - бути справжніми патріотами, знати про героїчний подвиг синів України.
Оксана САМЧУК,
педагог-організатор
Здолбунівської
ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.

Comments are now closed for this entry