очолює сектор з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації. У цій державній структурі працює вже 9 років, відзначається високими фаховими здібностями, відповідальним став­ленням до своїх посадових обов’язків.
Цьогоріч Ігор Олександрович брав участь у Все­українському конкурсі «Кращий державний службовець» у номінації «Кращий керівник». У першому турі цього конкурсу, на районному рівні, він здобув перемогу, а у другому, який проходив у Рівному, зайняв друге місце. За оцінкою членів оргкомітету, конкурсант продемонстрував хороші знання у галузі державного управління, при виконанні практичного завдання з питань службової етики, етикету та іміджу державного службовця. Змістовним був і його публічний виступ з актуального питання суспільно-політич­ного розвитку та реформування державного управління.
Наказом управління державної служби Головдержслужби України в Рівненській області за призове місце у конкурсі Ігор Олександрович Дейнека відзначений Подякою.
Фото Людмили Васюк.

Comments are now closed for this entry