Ось і добіг кінця найгаласливіший, найвеселіший зимовий місяць. Місяць дитячих розваг, пустощів, очікувань дива, подарунків, місяць споконвічних традицій і добрих справ. Місяць свят, які запалюють у душах вогники віри, надії, любові, бажання творити добро. Яким же був цей місяць у нашій школі?
Розпочався він благодійною акцією “Подаруй дитині радість!”, яку ми проводимо уже четвертий рік. А потім закружляли дошкільнята та учні нашої школи у вихорі новорічних ранків, які були сповнені казкових пригод, віртуальних подорожей, супроводжувалися цікавими конкурсами. Але найбільший та найприємніший сюрприз чекав наших учнів на закінчення свята: кожен з них отримав подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки. А стало можливим це завдяки спонсорській допомозі людини щедрого серця та щирої вдачі - Олександру Віталійовичу Лапчуку, якого завжди турбує доля нашої школи та її учнів. Школярі отримали і солодкі подарунки, придбані за кошти батьків.


Традиційним для жителів Миротина, Івачкова, Гільчі, В’юнівщини та Урвенної стали новорічні та різдвяні віншування вокального ансамблю “Яворина” учителів Миротинської ЗОШ І – ІІ ст. Дзвінкими, піднесеними голосами вони уже третій рік поспіль прославляють у домівках односельчан Матір Божу, Ісуса Христа, самих господарів, бажають їм щастя, здоров’я, благополуччя, дарують радість, створюють урочистий та святковий настрій. Кожен член ансамблю отримав неабияке моральне задоволення від хорошої справи. А школа отримала новенький ноутбук (див. фото), який вкрай необхідний для здійснення навчально-виховного процесу на сучасному рівні. Ми дякуємо кожному, хто допоміг нам. А особливу подяку висловлюємо знову ж таки Олександру Віталійовичу та Мирославу Олександровичу Лапчукам за їхню вагому фінансову допомогу.
Ми підтримуємо традиції та залучаємо до цього наших учнів. Приємними посмішками сяяли обличчя в усіх, до кого завітали Щедрого вечора учні п’ятого класу зі своїм класним керівником Т. С. Вознюк. Діти подарували радість, відчуття дива, справжню казку своїм глядачам.
Ми дякуємо усім, хто допомагає нашій школі. А це сім’я Лапчуків - наші постійні спонсори, сільський голова В. В. Мартинюк, батьки наших учнів, односельчани та сусіди з навколишніх сіл. Від щирого серця за благородні справи зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя та злагоди, достатку, довгих років життя під опікою Божої Матері.
Людмила ДОБРОВОЛЬСЬКА, 
заступник директора з навчально-виховної роботи
Миротинської
ЗОШ І – ІІ ст.

Comments are now closed for this entry