З-поміж усіх галузевих свят День будівельника для здолбунівчан свято особливе. Адже в нашому місті діє чимало будівельних підприємств. Найбільше з них - публічне акціонерне товариство “Волинь-Цемент”, що добре знане не лише в Україні, а й далеко за її межами. Тут працює дружний, згуртований колектив, члени якого вірять, що їх робота є важливою часткою розбудови нашої держави. Це підтвердило і урочисте зібрання з нагоди професійного свята будівельників, яке відбулося минулої п’ятниці у будинку культури ПАТ.

 


Після звучання на початку зібрання Державного Гімну України начальник відділу персоналу та заробітної плати Тетяна Вовчанська зачитала текст вітальної телеграми, яку надіслав учасникам урочистих зборів генеральний директор ПАТ “Волинь-Цемент” Сергій Дудзяний, який на той час перебував на святкуванні 40-річчя Сухоложського цементного заводу - в Росії.


Відзначаючи здобутки колективу, проблеми, над розв’язанням яких працюють цементники, виконуючий обов’язки генерального директора ПАТ “Волинь-Цемент” Ігор Давидюк зауважив, що нині головне їх завдання полягає у забезпеченні безперебійної, беззбиткової роботи підприємства в умовах жорсткої конкуренції на ринку будівельних матеріалів. А це вимагає випуску продукції найвищої якості, досягти чого не можливо без збереження високопрофесійного колективу підприємства.

 


На адресу цементників та будівельних організацій міста під час урочистості лунало чимало щирих і теплих слів. Із привітаннями виступили голова райдержадміністрації Віталій Шуль, голова районної ради Василь Тимощук, міський голова Ігор Ольшевський, депутат Рівненської обласної ради Данило Корилкевич, директор ПСП “Хлібороб” Петро Мосійчук. Останній вручив раднику генерального директора ПАТ “Волинь-Цемент” Сергію Царуку запашний коровай із нового врожаю.
Багатьох працівників публічного акціонерного товариства та ряду будівельних суміжних організацій міста було нагороджено почесними грамотами райдержадміністрації, районної і міської рад.
Спільним рішенням правління та профспілкового комітету ПАТ “Волинь-Цемент” прізвища і фото групи цементників занесено до Книги пошани, їм вручено посвідчення про присвоєння звання ветеран підприємства, грошові премії, квіти.
Творчі колективи будинку культури цементників, заслужена артистка України Галина Швидків, співочий гурт “Семидубські молодички” із Дубенського району подарували учасникам зібрання святковий концерт.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.
На фото: під час урочистостей.

Comments are now closed for this entry