19 вересня — День працівників лісу

На фото: (зліва направо) лісоруб Сергій НІКИТЮК,
майстер лісозаготівель Юрій КРАСЮК
і водій Андрій АНДРОЩУК.

З хорошим настроєм зустрічають своє професійне свято працівники Здолбунівського лісництва державного підприємства Рівненського лісового господарства, яке розташоване на території двох районів – нашого і Рівненського. Лісові угіддя господарства складають 3029,3 га. Цьогоріч лісовідновлювальні роботи проведені на площі 10,2 га, рубки-догляду – на 25 га, покращено санітарний стан лісу на сорокагектарній площі, на рубках головного користування заготовлено 2400 кубометрів деревини. А низькотоварна деревина, яка не знаходить споживачів у межах нашого району, поставляється у ТзОВ “Свиспан-Лімітед”, що в Костополі.
- Завдяки вмілій агротехніці, хімізації та догляду за міжряддями, - розповідає лісничий Микола Гарань, - у нас нормально здійснюються і лісорозведення, і лісокультура, і лісозахист.
Чимало сумлінних працівників в лісництві. До числа кращих з них належать водії Андрій Андрощук, Микола Жира, тракторист Юрій Ващук, лісоруб Сергій Нікитюк, майстер лісозаготівель Юрій Красюк. Вони дорожать роботою, не порушують трудової дисципліни і техніки безпеки.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry