Напередодні Дня медичного працівника у актовому залі Здолбунівської центральної районної лікарні відбулися урочисті збори. Вітаючи колег з професійним святом, головний лікар ЦРЛ В. О. Сухляк, головний лікар КЗ “Центр первинної медичної допомоги” О. Я. Сумко наголосили на відповідальній і почесній місії, яку гідно виконують медики Здолбунівщини в умовах економічних негараздів, турбуючись про збереження і зміцнення здоров’я жителів району.


Високий професіоналізм, гуманність, благородність, громадська відповідальність завжди були і є актуальними для людей в білих халатах. Про це вели мову у своїх виступах і запрошені на урочистість гості - голова районної ради В. О. Тимощук та голова райдержадміністрації О. П. Бухало. Очільники медичних установ та керівники району побажали усім присутнім міцного здоров’я, миру, родинного благополуччя і злагоди, поваги від суспільства та належної оцінки їх праці з боку держави, а також вручили з нагоди професійного свята відзнаки та премії кращим представникам медичної спільноти Здолбунівщини.


Зокрема, за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров’я області, відданість справі, активну громадянську позицію Почесними грамотами управління охорони здоров’я в Рівненській області були нагороджені лікар-отоларинголог Мізоцької ЦРЛ Галина Мар’янівна Шматолоха, лікар функціональної діагностики ЦРЛ Валентина Вікторівна Варварук, завідуючий травматологічним відділенням Здолбунівської ЦРЛ Олексій Васильович Ясен, завідуюча амбулаторією ЗПСМ № 1 Лариса Іллівна Білецька (на фото вгорі зліва направо).
А наприкінці урочистості її учасників порадував своїм виступом аматорський хор центральної районної лікарні під керівництвом А. Кізіма (на фото).
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry