Під шквали танців, музики, сміху та конкурсів цьогоріч молодь відзначила своє свято. Яким воно було і чим запам’яталося?
Традиційно з 1994 року остання неділя червня в Україні - День молоді. Це свято творчості й натхнення, енергії й запалу, пізнання й самоствердження, любові і романтики, як підмітили ведучі дійства. Щиро привітав молодь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Сидорня. «Ніколи не дивіться у свій паспорт і завжди пам’ятайте, що молодість - це стан душі, а не цифра, яка десь записана», - зазначив він.

 

 


Упродовж святкування молоді та перспективні люди були нагороджені почесними грамотами райдержадміністрації. Їх вручила начальник відділу у справах сім’ї та молоді РДА Оксана Швидка. Також молодь отримала грамоти та цінні подарунки від Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну», їх вручив начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олег Грушицький. Він побажав, щоб тіла молодих людей наповнювалися козацьким здоров’ям, а душі - безмежною щирою любов’ю. В числі нагороджених були викладач Здолбунівської музичної школи Олександр Гектор, головний бухгалтер відділу у справах сім’ї та молоді РДА Наталія Коломис, вчитель міської загальноосвітньої школи № 3 Олександр Кузьмицький та ін.


«Молодість - це пора, коли, можливо, ви вперше приймаєте усвідомлені рішення, робите перші самостійні кроки в життя і ваші найменші успіхи сьогодні - це запорука великих життєвих успіхів завтра. Без перебільшення можна сказати, що молодь - це сьогодення і майбутнє України», - відзначив голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук. На честь свята відділ освіти РДА спільно з районною радою провели конкурс «За Україну, за її волю». Переможців у різних його номінаціях було відзначено почесними грамотами і безкоштовними триденними мандрівками в Карпати на гору Маківка.

 


Музичне вітання «Я люблю Україну!» виконали учасники студії естрадного співу «Юність» районного центру творчості дітей та юнацтва (керівник Валерій Стельмащук). В одній з пісень прозвучали слова-побажання: “Все, що було суджене, хай не обійде”. Колектив Рівненського міського будинку культури представив глядачам свою концертно-розважальну програму, за його сприяння було проведено конкурс «Зроби Здолбунів чистішим». Маленькі учасники мали зібрати якнайбільше обгорток з морозива і, перемігши, отримати приз. Їх підтримав композицією «Анти-пил» зразковий ансамбль сучасного танцю «Етика», який є лауреатом міжнародних та всеукраїнських хореографічних конкурсів. Згодом вони подарували всім здолбунівчанам танцювальний номер «Моя улюблена іграшка», присвячений тим іграшкам, які були у кожного в дитинстві. Концертна програма складалася із музичних привітань, які звучали від переможця міського конкурсу «Талант без меж» Олександра Парейка, солістки вокально-інструментального ансамблю «Візерунки» Ольги Бабич та інших. Танцями та яскравими барвами костюмів порадував колектив «Сонечко», керівником якого є Наталія Терещенко.

 


Розважальна програма була насичена конкурсами, під час яких охочі мали можливість позмагатися, наприклад, у киданні віника на найдовшу відстань. Також відбувся конкурс “Євро-2012”, в якому обирали найспортивнішого хлопця або дівчину міста Здолбунів. Переможцем за найбільшою кількістю набивань м’яча став 11-річний Тарас.
Оксана Швидка нагородила переможців у спортивно-розважальних змаганнях «Тато, мама, я - молода спортивна сім’я». Серед 4 сімей, які брали у них участь, перемогу здобула родина Демидових.
Традиційно був проведений конкурс караоке. У ньому змагалось п’ять людей, котрі люблять співати, - Олена, Василь, Саша, Ольга та Тетяна. У третій тур вийшли співоча домогосподарка Ольга та «юний пенсіонер» Василь. Пані Ольга перемогла, зібравши 94 голоси проти 72 і 2 грн. 50 копійок конкурента.
Ведучими концерту були Валентина Оленчук та Наталія Варбанець.
«Віра - рушійна сила молодості. Залишайтеся молодими!» - закликала пані Наталія.
Наталія КРУГЛИК.
Анастасія УШИНСЬКА.
Фото авторів.

Comments are now closed for this entry