Працівники Здолбунівського РВ УМВС (зліва направо): дільничні інспектори міліції капітан Олександр Авенірович Квікал,
капітан Михайло Юрійович Андрійчук, старший лейтенант Ярослава Ярославівна Ногачевська, старший дільничний інспектор міліції майор Максим Вікторович Горковчук, начальник сектора дільничних інспекторів міліції майор Сергій Іванович Криса,
дільничні інспектори міліції старший сержант Микола Олександрович Бондарчук, майор Олександр Григорович Ничипорук,
лейтенант Роман Павлович Матвейшин.

 

Дільничний інспектор – одна з найважливіших міліцейських професій. Майже щодня до них йдуть громадяни зі своїми скаргами, заявами, зверненнями. І по кожному факту слід розібратися і прийняти справедливе рішення. Але це лише мала частина роботи дільничного. На ньому незліченна кількість й інших обов’язків – від екстренних викликів на черговий кримінал до відвертих розмов з незаконнослухняним контингентом.
У Здолбунівському РВ УМВСУ в Рівненській області працює 13 дільничих інспекторів на чолі з начальником сектора дільничних інспекторів міліції майором С. І. Крисою. Серед працівників сектора є такі, які вже тривалий час на посадах дільничних і передають свій досвід роботи тим, хто недавно прийшов у службу. Усі ж вони виконують основне завдання – забезпечують правопорядок і законність на ввірених їм територіях.
З початку року дільничними інспекторами складено 790 адмінпротоколів, розкрито 36 злочинів загальнокримінальної спрямованості.
Людмила ВАСЮК.
Фото Євгена ШИЛАНА.

 

Comments are now closed for this entry