Під час урочистості.

 

Минулої неділі в Україні відзначали День працівників ЖКГ та побутового обслуговування. У Здолбунові урочисте зібрання з нагоди професійного свята комунальників та побутовиків відбулося у районному будинку культури у п’ятницю. Того дня у залі зібралися представники колективів підприємств обох сфер, їх керівники, ветерани, почесні гості.
З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Ігор Олександрович Ольшевський. Він, зокрема, відзначив, що іменинники зустрічають своє професійне свято із хорошими результатами в роботі, адже є чимало позитивних зрушень в напрямках утримання житлового фонду, благоустрою міста, запровадження енергоощадних технологій. Нині маємо і відремонтовані фасади й обмостки будинків, і благоустроєні прибудинкові території, де з кожним роком збільшується кількість ігрового та спортивного обладнання. З’явились нові зони відпочинку, пішохідні доріжки, асфальтовані дороги на околицях міста. Покращено освітлюваність вулиць.


КП “Здолбунівводоканал” забезпечило безперебійне цілодобове постачання питної води, що є далеко не скрізь у країні. Добре спрацювало і КП “Здолбунівкомуненергія”, завдяки чому, навіть попри дуже морозну зиму, опалювалювальний сезон добігає кінця без зривів. Крім того, названі підприємства активно працюють над впровадженням сучасного енергозберігаючого обладнання. Використання такого в освітленні вулиць дає значну економію електроенергії.
Стабільна робота комунальних підприємств сприяє реалізації програм з розвитку і благоустрою міста, розроблених з урахуванням побажань мешканців і науково обгрунтованих відповідними фахівцями.
Міський голова висловив вдячність керівникам, колективам комунальних підприємств, ветеранам галузі за їх благородну і відповідальну працю. Від імені міської ради та від себе особисто щиро привітав працівників ЖКГ і побутового обслуговування з професійним святом, адресуючи їм та їхнім сім’ям побажання міцного здоров’я, щасливої людської долі, удачі.
Від імені районної державної адміністрації, районної ради та її депутатського корпусу присутніх тепло вітали із професійним святом перший заступник голови РДА В. М. Сидорня і заступник голови районної ради Я. Р. Мельник.
Також під час урочистого зібрання було відзначено кращих працівників ЖКГ і побутового обслуговування міста - нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, Грамотами і Подяками міської ради.
Крім того, Почесної грамоти Рівненської ОДА удостоївся начальник виробничо-технічного відділу КП «Здолбунівводоканал» В. М Жданюк. Директору КП “Здолбунівкомуненергія” В. А. Шавронській за вагомий особистий внесок у впровадження енергозберігаючих технологій вручили Диплом Рівненської облдержадміністрації.
КП «Здолбунівводоканал» нагородили сертифікатом «Споживач року» від ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» - за добросовісне виконання своїх обов’язків як споживача. Відзнаку цю на сцені отримав директор підприємства В. І. Мельник.
Добрі, душевні слова і побажання радості, безмежного щастя, польоту мрій, перемог на життєвих дорогах на адресу присутніх у залі комунальників і побутовиків лунали з вуст ведучої програми Ірини Мельник, а з приємністю відпочити, забувши про щоденні клопоти і турботи, допоміг їм святковий концерт, який підготували для них солісти й творчі колективи районного будинку культури.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото Миколи ПОГОНСЬКОГО.

Comments are now closed for this entry