Під час зустрічі з ветеранами війни.

68… Саме стільки років відділяє нас від того вікопомного дня, коли рідне місто і район були звільнені від фашистських загарбників.
По-різному ставимось ми сьогодні до всіляких дат і подій минулого. Але ця дата залишиться в серці всіх. Бо з нашої рідної землі було вигнано ворога, який приніс народу багато горя і страждань. Навіки залишилися в пам’яті нашій ті, хто став на захист Вітчизни, хто віддав своє життя у боротьбі з окупантами. Вічна їм слава і пам’ять вічна!


З нагоди 68-ї річниці визволення Здолбунова від фашистських загарбників минулого четверга у приміщенні центральної районної бібліотеки відбулася зустріч з ветеранами війни. Захід цей організували працівники книгозбірні спільно з Рівненським обласним осередком МГО Міжнародний фонд “Взаєморозуміння і толерантність” (голова Людмила Суковата).
Бібліотекарі відділу обслуговування Євгенія Самолюк і Галина Куклевська коротко розповіли прусутнім про історію визволення нашого краю, щиро привітали ветеранів з цією знаменною датою.
На зустрічі були присутні й виступили перед ветеранами війни голова Здолбунівської районної держадміністрації Віталій Шуль та депутат районної ради Микола Євчук.
Більше години ветерани війни спілкувалися між собою, згадували пережите. Для них був накритий солодкий стіл.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry