Професія залізничника – одна з найшанованіших у нашому місті, районі, державі в цілому. Адже в усі часи залізничники відзначалися професіоналізмом, відповідальністю, почуттям громадського обов’язку. Роблячи суттєвий внесок в розвиток економіки краю, вони не стоять і осторонь соціальних проблем, допомагаючи місцевій владі у їх вирішенні.


З нагоди Дня залізничника у ВП “Вагонне депо Здолбунів” відбулися урочисті збори. Вітаючи колектив з професійним святом, начальник вагонного депо Й. В. Гаврищак розповів присутнім про історію, основні етапи становлення, досягнення підприємства, згадав словами щирої вдячності людей, які своєю сумлінною працею примножували його здобутки.
Привітати колектив депо у цей день прийшли голова райдержадміністрації В. С. Шуль, голова районної ради В. О. Тимощук, а також депутат обласної ради Д. М. Корилкевич. Високо оцінюючи працю вагонників, гості побажали їм здоров’я, миру і достатку в родинах, нових трудових звершень та зеленого світла на життєвих і професійних перехрестях. Керівники району вручили кращим виробничникам почесні грамоти районної ради і райдержадміністрації. Вітальні листівки, квіти та грошову допомогу вручив ветеранам-залізничникам і Данило Михайлович Корилкевич.
З нагоди професійного свята, 150-ї річниці Львівської залізниці, за особисті заслуги, вагомий внесок у розвиток залізничного транспорту, сумлінну працю кращі працівники та пенсіонери депо були нагороджені пам’ятними золотими і срібними знаками, грамотами, грошовими преміями, цінними подарунками, а також занесені на Дошку пошани підприємства.
До привітань на адресу колег приєдналися помічник начальника депо з кадрів та соціальних питань Т. І. Долінська, голова профкому депо М. І. Помазанко. Хороших вражень і святкового настрою додали присутнім на урочистості й учасники художньої самодіяльності, які виступили з концертом.
Людмила ВАСЮК.

На фото: Під час свята з нагоди Дня залізничника.

 

 

 

Comments are now closed for this entry