Фінальний момент заходу.

З нагоди 15-ї річниці Конституції України в районному будинку культури відбувся урочистий захід за участю представників трудових колективів, громадськості, керівництва району.
Прийнята 28 червня 1996 року Конституція заклала основи побудови правової держави. Українські громадяни отримали Закон, який гарантував їм права та свободи і остаточно закріпив незалежність, соборність та територіальну цілісність нової держави. День Конституції України став дійсно національним святом злагоди, єднання і порозуміння нашого народу.
Про це під час заходу йшлося у розповідях ведучих, у виступах заступника голови РДА О. В. Федорука, секретаря міської ради В. В. Капітули. Гордість за свою Батьківщину, щира любов до рідного краю, українських символів звучали і у виступах учасників художньої самодіяльності. Зокрема, своєю вокальною майстерністю присутніх порадували народний аматорський хор, вокальний ансамбль, народний аматорський ВІА “Візерунки” та солістка Наталія Варбанець з районного будинку культури, вчительський вокальний ансамбль “Журавлина” та солістка Наталія Гаврилюк з с. Білашів, народний аматорський вокальний ансамбль “Калинонька” з Глинського СБК, тріо “Небо Вкраїни” БК ПАТ “Волинь-Цемент”, вокальні дуети з Івачківського СБК та Дерманського Першого СБК.
Людмила ІВАНОВА.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry