Під час нагородження найдостойніших.

Для Здолбунова вже стало традицією свято з нагоди Дня молоді влаштовувати у міському гідропарку. Саме там відбулось воно й цьогоріч, зібравши чимало представників різних поколінь - мешканців та гостей нашого райцентру.
Організатором дійства виступив відділ у справах сім‘ї та молоді Здолбунівської райдержадміністрації за підтримки місцевих музичної школи, районного центру творчості дітей та юнацтва, керівників підліткових клубів за місцем проживання Ольги Григорівни Терещенко й Дмитра Станіславовича Галія. Допомогли і спонсори – депутат Рівненської обласної ради Йосип Володимирович Гаврищак та директор супермаркету «Колібріс» Сергій Ярославович Синюк.


Побажання щастя, добра, здоров‘я, радості, натхнення, невичерпної енергії на хороші справи, здійснення усіх прагнень і мрій юним краянам адресували присутні на святі голова райдержадміністрації Віталій Степанович Шуль та секретар Здолбунівської міської ради Валентина Василівна Капітула. Від себе особисто та від імені колективу райдержадміністрації, районної та міської рад, депутатів і виконавчого комітету міської ради вони щиро вітали присутніх із Днем молоді та Днем Конституції України, а також вручили відзнаки кращим представникам молодого покоління району - за сумлінну працю, значний внесок в реалізацію державної молодіжної політики, високий професіоналізм та з нагоди свята.
Почесною грамотою Рівненської облдержадміністрації було нагороджено провідного спеціаліста районного центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді Оксану Андріївну Александрову. Грамот Здолбунівської РДА удостоїлись Марина Анатоліївна Дацюк, Оксана Василівна Швидка, Тетяна Миколаївна Конюх, Юрій Віталійович Рудик, Світлана Марківна Соловйова, Тетяна Андріївна Ясен та Олександр Миколайович Басай.

Конкурс караоке.


По завершенні урочистої частини святкування усіх, хто того дня завітав до гідропарку, чекали різноманітні ігри, конкурси (переможці яких отримували солодкі призи) і розваги.
Представники сильної статі брали участь у змаганні «Найсильніший козак», а всі бажаючі виборювали звання найгнучкішого глядача, відповідали на запитання вікторини.
Відбувся і конкурс на краще декламування віршів українських поетів, де найактивніше себе проявили діти. А от у караоке склад учасників був різновіковим, як і в першому з трьох турів конкурсу любителів квасу.
Для малечі влаштували перегони на триколісних велосипедах, серед дев'яти їх учасників найшвидшим був Ігор Павлусь.
Представникам семи команд, які брали участь у грі «Квест», окрім як продемонструвати свої вміння орієнтуватись на місцевості, вправність та кмітливість, потрібно було ще й відповісти на запитання щодо історії створення, змісту Основного Закону нашої держави. Переможцем у цих змаганнях стала команда “Екстрім”, друге місце завоювала команда “Олімп”, а третє - команда “Фаворит”.
Дружно аплодували глядачі учасникам мистецької програми заходу - вихованцям студії естрадного співу «Юність» (кер. Валерій Стельмащук) районного центру творчості дітей та юнацтва Анастасії Хоменко, Петру Гордієнку й Олені Ляшенко, ансамблю сучасного танцю «Сонечко» ( кер. Наталія Терещенко) Здолбунівської музичної школи, колективу сучасної хореографії під керуванням Вікторії Колбун.
Було у гідропарку й чим посмакувати – працювала виїзна торгівля. Дітвора залюбки розважалась на атракціонах і раділа придбаним для неї батьками яскравим надувним кулькам.
А ввечері енергійна молодь відпочивала на організованій рівненською групою діджеїв «YAMAHA art сервіс” дискотеці.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото Миколи Погонського.

 Під час боротьби за звання “найгнучкіший глядач”.

Comments are now closed for this entry