Влада та хлібопекарі підписали Меморандум
Згідно з ним соціальні сорти хліба до кінця року не подорожчають. Під документом поставили підписи в.о. голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко та 7 керівників основних підприємств хлібопечення Рівненщини. Виробники запевнили, що, попри збитковість випікання цих видів продукції, готові зафіксувати ціни на нинішньому рівні. Натомість, вони чекають зустрічної підтримки та сприяння від влади.

На допомогу онкохворим дітям

Книги, іграшки та пазли отримали недавно у дарунок від голови ОДА В. Берташа пацієнти онкогематологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні. У планах керівництва області й створення благодійного Фонду. Голова ОДА також зініціював благодійну акцію зі збору коштів на лікування онкохворих дітей області.
Василь Берташ та його заступники вже перерахували на це половину місячної заробітної плати - 25 тис. грн. Також керівництво області просить усіх небайдужих долучитися до акції. Кошти можна перерахувати:
Рівненська обласна дитяча лікарня
Р/р 35425001001200 в ГУДКУ в Рівненській області
МФО 833017; ЗКПО 03067009
для надання благодійних внесків на лікування
дітей онкогематологічного відділення.

Елітне насіння буде на чверть дешевшим
На програму підтримки насінництва області передбачено 50 тис. грн. Їх розподілять між фермерами та сільськогосподарськими підприємствами Рівненщини, які закуплять елітне насіння. Придбавши озимі пшеницю та жито у насіннєвих господарствах, що занесені до Державного реєстру виробників насіння і садивного матеріалу, аграрії отримають не лиш високі врожаї, а й компенсацію з обласної казни.
Загалом агропідприємствам відшкодують по 500 грн. за кожну тонну насіння, повна вартість якого 2 тисячі гривень.
За повідомленнями прес-служби ОДА.

Comments are now closed for this entry