Прокуратурою району закінчено досудове слідство у кримінальній справі щодо обвинувачення керівника державного підприємства у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 366 КК України, тобто службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки, та ч. 3 ст. 358 КК України - використання завідомо неправдивого документа.
     У ході досудового слідства у справі було встановлено, що один з керівників державного підприємства у м. Рівне склав завідомо неправдивий документ з метою отримання кредиту у Здолбунівському відділенні філії ПЗРУ ВАТ «Банк «Фінанси та кредит». Він подав підроблений документ до вказаного відділення банку, уклав з ним кредитний договір, за яким отримав цільовий кредит у розмірі 20 тис. доларів США.      Протягом двох років вказаний керівник державного підприємства будь-яких дій на виконання зобов’язань перед ВАТ «Банк «Фінанси та кредит» не вчиняв, чим завдав цій фінансовій установі збиток на суму 12779,15 доларів США.
     Ця кримінальна справа розглянута в Здолбунівському районному суді з постановленням кінцевого процесуального рішення. Збитки банку відшкодовано в повному обсязі.
Сергій ІЛЛЮК,
 старший слідчий прокуратури 
Здолбунівського району.


Comments are now closed for this entry