Здолбунівською місцевою прокуратурою під головуванням керівника місцевої прокуратури Григорія Петровича Нижника проведено спільну нараду керівників правоохоронних органів Здолбунівського, Гощанського, Корецького, Костопільського та Острозького районів. У засіданні також взяли участь начальник відділу прокуратури Рівненської області, начальники департаментів Національної поліції в Рівненській області, перший заступник та заступник керівника Здолбунівської місцевої прокуратури, начальники відділів відповідної прокуратури. Основною метою заходу було обговорення стану протидії злочинності за наслідками роботи у минулому році та визначення проблем і пріоритетів у діяльності правоохоронних органів регіону в 2016 році.


Під час засідання йшлося про результати боротьби зі злочинністю та протидії корупції на території вказаних вище районів, а також про стан виявлення злочинів на пріоритетних напрямках у сфері економіки, земельних відносин та бюджету, рівень захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії наркозлочинності.
Керівництво місцевої прокуратури вказало правоохоронним органам на окремі негативні тенденції у їхній роботі щодо запобігання вчиненню кримінальних правопорушень, у динаміці окремих категорій правопорушень та щодо рівня ефективності боротьби зі злочинністю і корупцією, які потребують невідкладного реагування.
У підсумку учасники наради намітили заходи, спрямовані на поліпшення стану законності на території зазначених вище районів, на перше півріччя 2016 року.
Григорій НИЖНИК,
керівник Здолбунівської
місцевої прокуратури.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити