У ході проведеної прокуратурою району перевірки в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів у комунальному закладі «Мізоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» встановлено, що з 3.03.2013 р. до навчального закладу не повернулася неповнолітня учениця 10 класу. Місце її перебування досі невідоме.
Перевіркою встановлено, що 1.03.2013 р. мати неповнолітньої забрала її із навчального закладу на вихідні додому за місцем постійного проживання. 3.03.2013 р. неповнолітня самостійно з дозволу матері направилась на навчання до школи, однак, до навчального закладу не прибула.
За цим фактом мати зник­лої 6.03.2013 р. звернулася із письмовою заявою до начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей Здолбунівського РВ УМВС. Але на це звернення службова особа райвідділу міліції ніяк не зреагувала.


Упродовж березня-жовтня ц. р. навчальний заклад 6 разів звертався до Здолбунівського РВ УМВС щодо розшуку учениці, однак останнім не було вжито жодних заходів для розшуку десятикласниці.
За результатами проведеної перевірки прокуратурою району 24.10.2013 р. внесено відомості до Єдиного реєстру досудового розслідування за фактом безвісного зникнення неповнолітньої за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, та розпочато кримінальне провадження, підслідність у якому відразу визначена за Здолбунівським РВ УМВС.
Крім цього, 24.10.2013 р. внесено відомості до ЄРДР за фактом службової недбалості в діяльності службових осіб Здолбунівського РВ УМВС за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України, та розпочато кримінальне провадження, підслідність у якому визначена за слідчим відділом прокуратури Рівненської області.
Також 24.10.2013 р. внесено відомості до ЄРДР за фактом службової недбалості у діяльності службових осіб комунального закладу «Мізоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України, та розпочато кримінальне провадження.
Ігор ОЛЬШАНЕЦЬКИЙ,
прокурор району,
старший радник юстиції.

Comments are now closed for this entry