Прокуратурою Здолбунівського району закінчено розслідування кримінального провадження стосовно працівника Рівненського РВ УМВС України в області за ч. 2 ст. 365 КК України. Перед судом правоохоронець відповідатиме за перевищення службових повноважень, які супроводжувалися насильством.


Під час слідства було встановлено, що оперуповноважений, будучи представником правоохоронного органу, всупереч інтересам служби, умисно, незаконно в приміщенні райвідділу міліції більше доби утримував мешканця Рівненщини, вчиняв над ним фізичне та психологічне насильство, примусивши останнього визнати себе винним у вчиненні тяжкого злочину - вбивстві односельчанина, який трагічно загинув внаслідок утоплення.
Наразі співробітник міліції відсторонений від посади. Матеріали кримінального провадження направлено до Рівненського міського суду.
Згідно із законом, відповідальність за вчинення вказаного злочину передбачена у виді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ігор ГОРЧАК,
старший слідчийпрокуратури
Здолбунівського району.

Comments are now closed for this entry