Прокуратурою району із залученням органів контролю проведено ряд перевірок щодо дотримання вимог законодавства про охорону та раціональне використання лісових ресурсів у діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, постійних лісокористувачів, а також у діяльності лісопильних цехів, деревообробних підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють розпилювання та переробку деревини на території району.


За результатами вказаних перевірок прокуратурою району складено 1 протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, внесено три подання на виявлені порушення вимог вищевказаного законодавства у діяльності місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та постійних лісокористувачів. На виконання внесених документів прокурорського реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 2 особи.
Окрім цього, прокурорські перевірки засвідчили, що у діяльності суб’єктів господарювання, які здійснюють деревообробну лісопильну діяльність на території району, має місце ряд порушень законодавства про охорону довкілля, норм пожежної безпеки, охорони праці та санітарних правил. Як наслідок, стосовно 5 таких суб’єктів господарювання органами контролю внесено постанови про призупинення їх діяльності.
Олег ЛИСЮК,
помічник прокурора Здолбунівського району,
юрист 3-го класу.

Comments are now closed for this entry