За результатами проведених перевірок у бюджетній сфері прокуратурою району упродовж 2011 року порушено 2 кримінальні справи, які скеровано до суду, внесено 4 документи прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 15 осіб, у тому числі органів контролю - 8, опротестовано 6 незаконних рішень органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, відшкодовано 200 тис. грн.
Впродовж поточного року прокуратурою району у бюджетній сфері у різних видах судочинства пред’явлено 4 позови про стягнення коштів до бюджету на загальну суму 1373,8 тис. грн., судом розглянуто і задоволено з позови на суму 1266,6 тис. грн. Нині у провадженні Рівненського окружного адміністративного суду перебуває 1 позов прокуратури району про стягнення коштів в сумі 107,2 тис. грн.
11 листопада цього року у прокуратурі відбулась міжвідомча нарада контролюючих та правоохоронних органів району з питань додержання вимог законодавства у бюджетній системі та боротьби зі злочинністю у вказаній сфері на території Здолбунівщини. Участь у засіданні взяли голова комісії з проведення реорганізації Здолбунівської ОДПІ, начальник Здолбунівського РВ УМВС України у Рівненській області, начальник управління Державного казначейства у районі, заступник начальника Здолбунівського районного управління юстиції - начальник відділу державної виконавчої служби.
З метою активізації діяльності контролюючих та правоохоронних органів району за підсумками наради розроблено ряд організаційно-практичних заходів.
Людмила ЗЕМБІЦЬКА,
помічник прокурора району,
юрист 3 класу.

Comments are now closed for this entry