керівників правоохоронних органів Здолбунівщини відбулась у прокуратурі району. Стан боротьби із злочинністю на території Здолбунівського району впродовж І кварталу 2011 року - це питання було основним під час засідання. Крім того, учасники наради проаналізували ефективність профілактичних заходів, яких протягом звітного періоду було вжито правоохоронцями для стабілізації криміногенної ситуації.
Упродовж перших трьох місяців 2011 року у Здолбунівському районі зменшилась кількість злочинів, скоєних неповнолітніми особами, шахрайств, хуліганств, розбоїв та крадіжок особистого майна, у тому числі з квартир та транспортних засобів.
Розкриття крадіжок особистого майна становить 87,1 %, злочинів у сфері службової діяльності — 77,8 %, у бюджетній сфері — 66,7 %.
Разом з тим, упродовж І кварталу 2011 р. вчинено ряд злочинів, яких не було в аналогічний період минулого. Так, на території Здолбунівського району скоєно 1 навмисне вбивство, зареєстровано 2 факти нанесення тяжких тілесних ушкоджень, 1 з яких призвів до смерті потерпілої особи.
За підсумками наради керівниками правоохоронних органів району розроблено ряд заходів, спрямованих на зміцнення законності та покращення криміногенної ситуації на Здолбунівщині.
Іван БАБИЧ,
помічник прокурора
Здолбунівського району.

Comments are now closed for this entry