Минулого тижня в прокуратурі відбувся брифінг про стан законності в районі за 2010 рік за участю прокурора Здолбунівського району, радника юстиції Ігоря Ольшанецького з представниками місцевих ЗМІ.
В ході брифінгу відзначалося, що у порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів прокуратурою Здолбунівського району упродовж 2010 року порушено 16 кримінальних справ, із них 10 про конституційні права і свободи громадян, 10 у сфері економічних відносин.
За фактами безпідставної невиплати заробітної плати порушено 4 кримінальні справи. Слідство завершено, справи розглянуто в суді, винні покарані, заборгованість по зарплаті ліквідована.
У сфері економічних відносин за вказаний період на виконання прокурорського реагування відшкодовано державі 2,5 мільйона гривень.
Що стосується охорони навколишнього природного середовища, то прокуратурою району внесено 23 протести на незаконні акти керівників району, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 50 посадових осіб, внесено 21 документ прокурорського реагування. За втручання прокуратури району відшкодовано 83 тисячі гривень у сфері охорони навколишнього природного середовища.
На особистому прийомі в прокурора району у минулому році побувало 39 громадян, які скаржилися на керівників підприємств щодо заборгованості заробітної плати та порушення вимог земельного законодавства. Були звернення, які не належать до компетенції прокуратури, їх направлено для вирішення в інші відомства.
Під час брифінгу прокурор зупинився також на питаннях, які стосуються захисту прав неповнолітніх, росту злочинності.
Євген Шилан.

Comments are now closed for this entry