У квітні в Здолбунівському районному відділі УМВС України в Рівненській області відбулася нарада з підведення підсумків роботи правоохоронців району за 3 місяці нинішнього року за участю начальника Управління МВС України в Рівненській області полковника міліції Василя Лазутка, куратора Здолбунівського РВ УМВС – начальника УКР УМВС полковника міліції Миколи Павленка, заступника начальника штабу УМВС підполковника міліції Віктора Остапчука, керівників підрозділів та особового складу райвідділу міліції.


З доповіддю виступив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Здолбунівського РВ УМВС підполковник міліції Андрій Разгонов, який доповів про стан злочинності та правопорядку на території Здолбунівського району за І квартал 2012 року, додержання вимог законодавства, спрямованого на профілактику злочинності та окремих категорій злочинів.
- Нерозкритими залишаються 24 злочини. З минулих років розкрито 5 злочинів, з яких 1 - крадіжка особистого майна, 1 - пограбування, 1 – продаж неякісної горілки та 2 – збути наркотичних засобів, - зазначив доповідач.
На нараді також виступили начальник МГБ полковник міліції Сергій Плохінов, заступник начальника РВ з КЗ підполковник міліції Олексій Гальянов, начальник СВ капітан міліції Олександр Панасюк, начальник СДСБЕЗ капітан міліції Михайло Костін.
Проаналізувавши стан роботи за три місяці, начальник УМВС України в Рівненській області Василь Лазутко наголосив на незадовільній роботі правоохоронців по лінії БНОН та СДСБЕЗ. Цим службам вказано на необхідність в найкоротші терміни покращити свою роботу. Дієвішу профілактику дорожньо-транспортних пригод слід проводити й інспекторам ВДАІ Здолбунівського РВ.
Підбиваючи підсумки роботи за звітний період, головний міліціонер Рівненщини зазначив, що одним із пріоритетних напрямків роботи внутрішніх органів у 2012 році є боротьба з корупцією, попередження та розкриття злочинів, профілактика наркоманії. Працівникам правоохоронного органу району він побажав позитивні показники в роботі покращити, а негативні - подолати.
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
помічник начальника по взаємодії
з громадськістю та ЗМІ Здолбунівського
РВ УМВСУ в Рівненській області.

Comments are now closed for this entry