Здолбунівська дистанція сигналізації та зв’язку відзначила своє 70-річчя

Свято з цієї нагоди відбулось 17 листопада. До участі в ньому, окрім теперішніх працівників, передовиків виробництва, запросили й ветеранів колективу. Усіх їх приємно вразили переміни, що відбулися на території дистанції: оновлена Дошка пошани, вимощений “кісточкою” двір, нова огорожа, відновлена котельня, цехи і коридори з новим освітленням, а в студії підприємства – експонати, що поетапно відображають його трудові будні.


Опівдні розпочалась урочиста частина святкування. Відкрив її народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль “Візерунки” Здолбунівського районного будинку культури. Учасники колективу вели програму, майстерно виконуючи пісні впродовж неї, підтримували гарний настрій присутніх. Розповів про історію підприємства та адресував усім найщиріші вітання з ювілеєм, днями залізничника й працівників радіо, телебачення та зв’язку начальник дистанції Л. М. Романенко. Привітали колектив-ювіляр начальник служби сигналізації та зв’язку Львівської залізниці Р. Є. Залізняк і голова профспілкового комітету дистанції П. М. Нагорний – людина, яка постійно турбується про те, щоб життя ветеранів підприємства було світлим і радісним, про їх долі, стан душі, добробут. Він доклав максимум зусиль, щоб ювілейне свято вдалось, стало для ветеранів і працівників дистанції можливістю поспілкуватись, побачити один одного через багато років, перетворилось на надзвичайно теплу і душевну зустріч, враження від якої залишаться в пам’яті назавжди.
У своєму виступі П. М. Нагорний розповів і про спортивні досягнення працівників у змаганнях серед дистанцій зв’язку Львівської залізниці, а також спортсменів, що виступають за її збірну.
З вітанням від ветеранів виступив колишній начальник дистанції Ю. М. Кирєєв, від молодих спеціалістів – електромеханік СЦБ поста ЕЦ Південний парк В. Б. Кондратюк. До речі, молодим фахівцям, які тільки вливаються в колектив, у дистанції приділяють багато уваги, з кожним із них особисто начальник дистанції проводить співбесіду, за наслідками якої визначає стажування, роботу у відповідному цеху чи на дільниці. На підприємстві трудиться найбільше у залізничному вузлі високоосвічених спеціалістів.
Під час урочистості кожному ветерану було вручено Подяку “за сумлінну багаторічну та віддану працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток підприємства та у зв’язку з 70-річчям з дня заснування дистанції” і квіти. А потім усіх присутніх запросили на святковий обід за щедро накритими столами. Там сивочолі ветерани наговорились досхочу і навіть, забувши про всі свої недуги, танцювали під акомпанемент “Візерунків”.
Від усієї душі хочу подякувати за чудове свято людям, які не просто виконують посадові інструкції, а серцем віддані роботі – начальнику і голові профкому Здолбунівської дистанції сигналізації та зв’язку Львівської залізниці Леоніду Михайловичу Романенку і Петру Максимовичу Нагорному. Хай Господь посилає їм здоров’я, невичерпну енергію і наснагу.
Світлана ШЛЕГЕР,
пенсіонерка, колишній помічник начальника
дистанції з кадрів.


Comments are now closed for this entry