Усі ми з нетерпінням чекаємо травня, щоб ще раз гуртом вшанувати Матір-неньку, Матір-Землю і Матінку Божу. Подарунком саме для мам, найдорожчих і найрідніших, стало літературне свято, яке організували у публічній бібліотеці с. Богдашів.
Відкрила захід і розповіла про історію святкування Дня Матері завідуюча бібліотекою Євгенія Самолюк. Дівчатка та хлопчики вручили своїм матусям квіти. Катя Юртіна, читаючи “Молитву за матерів”, щиро та трепетно просила в Божої Неньки опіки та ласки для рідної мами. Теплими й сердечними були привітання від найменших учасників свята Віктора Ничипорука, Тані Середюк і Ані Остапчук. Підготували вітання своїм ненькам і Юля Середюк, Андрійко Лебедюк, Дарина Поліщук, Юля Левіна, Євгеній Ничипорук, Таня Зазвонова. Також під час свята прозвучали пісні у виконанні Вікторії Якубчик і Михайла Печенюка. Зі сльозами на очах слухали матусі пісню “Біля калини” від Ані Печенюк.
На святковий захід були запрошені й бабусі – неньки наших матусь. Лагідні вітання їм адресувала Вікторія Дмитрук. Жартівливі сценки під час дійства розіграли Катя Юртіна і Аня Печенюк. Порадував дітей та мам організований для них солодкий стіл. Щасливі усмішки мам засвідчили, що вони дійсно відчули, що сини і доньки їх дуже люблять, бо саме вони для своїх дітей – найкращі, наймиліші, найдобріші і найближчі у цілому світі люди.
Леся ПЕЧЕНЮК,
жителька с. Богдашів.

Comments are now closed for this entry