Перший місяць весни насичений змінами в природі та знаменними подіями в житті людства. Як і по всій Україні, в березні у Мізочі відзначали 196-у річницю з дня народження нашого великого Кобзаря. До цього свята в Мізоцькій публічно-шкільній бібліотеці була організована виставка дитячого малюнка «Шевченко в нашому житті», участь в якій взяли учні 4-7 класів Мізоцьких НВК та школи-інтернату. Діти малювали ілюстрації до відомих творів Т. Г. Шевченка «Гайдамаки», «Садок вишневий коло хати», «Думи мої, думи мої…», «Мені тринадцятий минало» та ін. Переглядаючи виставку цих творчих робіт, користувачі бібліотеки отримали неабияке задоволення.
До Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва в бібліотеці пройшов конкурс учнівських творів “Ну що б здавалося слова…”. Його учасниками стали учні 9-11 класів Мізоцького НВК. Цей конкурс ще раз підтвердив, що талановитих дітей у нас чимало. Адже конкурсантами були представлені не тільки прозові твори, а й поетичні.
Серед доробку юних поетів найкращими були визнані вірші “Портрет” Анастасії Антонюк (присвячений Т. Шевченку), “Учительська стежина” Олени Виногродської та “Мудра книга” Катерини Ковальчук.
Цікаві твори написали Тетяна Котинська і Дмитро Кремінський. Читаючи ці роботи розумієш, що їх автори виростуть людьми творчими, небайдужими, які багато досягнуть у житті.
Наприкінці місяця розпочався Тиждень дитячого читання, протягом якого бібліотека активно працювала із учнями - щоб дозвілля їх було змістовним, щоб залучити дітей до цікавого світу друкованого слова.
Оксана ПАЛЬЧЕВСЬКА,
завідуюча Мізоцькою ПШБ.

Comments are now closed for this entry