На сучасному етапі розвитку сільського господарства, в період формування ринкових відносин, перед агропромисловим комплексом України поставлено відповідальні завдання – досягти сталого зростання виробниц­тва, надійного забезпечення країни високоякісними продуктами харчування, переробну галузь - сільгоспсировиною, а також створити фонд відповідної продукції для зовнішньої торгівлі.
Тваринництво - одна із стратегічних галузей сільського господарства, адже від рівня її розвитку значною мірою залежить продовольча безпека країни.
У читальному залі Здолбунівської центральної районної бібліотеки до 30 червня цього року діятиме пересувна книжково-ілюстративна виставка (з фондів Рівненської державної обласної бібліотеки) на досить актуальну для аграріїв тему: “Відродження тваринниц­тва - важливий резерв поліпшення харчування населення”. Вона включає матеріали з наступних питань: розвиток тваринництва та племінної справи в Україні; сучасні технології виробництва м’ясних продуктів; безпека харчових продуктів тваринного походження.
Тож запрошуємо фермерів, працівників сільгосппідприємств і всіх бажаючих відвідати нашу книгозбірню та ознайомитись з виставкою.
Ольга КОЛОМИС,
зав. відділом обслуговування
Здолбунівської центральної районної бібліотеки.

Comments are now closed for this entry