Сучасна бібліотека - невід’ємна частина інформаційного простору держави, а, враховуючи тенденції впровадження новітніх технологій в усі сфери громадського життя, розвиток сервісів е-уряду є важливим напрямом її діяльності у наданні громадянам доступу до електронних адміністративних послуг.
Завітавши до Здолбунівської центральної районної бібліотеки, кожен може замовити авіа-, авто- чи залізничний е-квиток, оформити е-заявку, декларацію, визначитись із датою та часом подачі документів на отримання візи, зареєструвати дитину в черзі до дитячого садочка тощо, значно економлячи при цьому і час, і кошти.


Бібліотека постійно шукає інноваційні форми роботи для поліпшення якості обслуговування та скорочення шляху документа від бібліотеки до користувача.
Для комфортного обслуговування користувачів центральна районна бібліотека запровадила нову сервісну послугу - електронну доставку документів, за допомогою якої користувач має змогу замовити і отримати електронні копії документів з фондів нашої та Рівненської обласної наукової книгозбірень.
Особливої популярності набуло замовлення електронних копій з “Вісника державних закупівель”, який надходить у фонди Рівненської державної обласної бібліотеки.
Замовлення приймаються від колективних та індивідуальних користувачів. Можливість виконання замовлення у кожному конкретному випадку визначається фахівцем бібліотеки. Після отримання замовлення та перевірки наявності необхідного документа у фонді створюється його електронна копія, яку й надсилають користувачеві на вказану ним електронну адресу. При неможливості виконати замовлення, користувачеві надсилають повідомлення про причини відмови.
Замовлення надсилайте на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або завітайте до Здолбунівської ЦРБ (м. Здолбунів, вул. Шкільна, 39).
Послуга є безкоштовною.
Наталія ПИЛИПЧУК,
провідний методист
Здолбунівської ЦРБ.

Comments are now closed for this entry