Патріотичному вихованню місцевої юні, залученню її до читання книг відповідної тематики працівники Здолбунівської центральної районної бібліотеки постійно приділяють значну увагу. От і зовсім недавно, 4 листопада, вони спільно з Рівненським обласним осередком Міжнародного фонду «Взаєморозуміння і толерантність» (голова осередку Людмила Суковата) провели тематичний вечір «Пам’ять серця», присвячений 66-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.
На вечір були запрошені учасники війни Юрій Данилович Береза і Олексій Михайлович Копіков, які розповіли про пережите воєнне лихоліття присутнім на заході представникам молодого покоління - учням 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст.
№ 6. Звучання пісень воєнних років тісно перепліталося із розповідями про події Великої Вітчизняної війни ведучих вечора Світлани Олександрівни Жив’юк і Наталії Анатоліївни Пилипчук та продекламованими ними віршами. В читальному залі ЦРБ було оформлено книжково-ілюстративну виставку «Подвиг, освячений битвами ратними».
А дещо раніше у книгозбірні було презентовано школярам виставку “Свято партизанської слави”, приурочену до Дня партизанської слави. Бібліотекар читального залу Галина Вікторівна Куклевська ознайомила їх із представленими на виставці виданнями, запросила відвідати Інтернет-сайти, де висвітлено героїчні подвиги партизан. Планують працівники бібліотеки і проведення нових змістовних заходів для молоді.
Алла РОМАНЧУК,
провідний бібліограф Здолбунівської ЦРБ.
На фото: під час вечора “Пам’ять серця”.

Comments are now closed for this entry