На нашій землі бібліотеки і книги з давніх часів у великій пошані. Адже бібліотеки забезпечують людям доступ до знань, мудрості, а книги завжди були і лишаються серцем будь-якої бібліотеки.
Бібліотекар. Це - не професія, а стан душі. Кожен з бібліотекарів - порадник і друг читачів, творча особистість, що безкорисливо, з повною віддачею служить суспільству.
Саме такою є моя мама - Катерина Миколаївна Рожко, бібліотекар на песії, що проживає у с. Дермань Другий. Справжній майстер своєї справи, берегиня духовних цінностей. Завжди привітна, вона зустрічала читачів добрим поглядом, з усмішкою на устах. А ще - вміла зацікавлювати відвідувачів, і ті йшли з бібліотеки не з однією книгою, яка б відповідала їх запитам.
Робота бібліотекаря допомогла їй відкрити у собі талант поетеси. З-під її пера вийшла незліченна кількість поезій та пісень, більшість із яких про найдорожче - рідний край, своє село, родину.
Любов до книги і бібліотечної справи та величезний досвід мама передала мені, яка пішла її стезею. Нині отримую задоволення від своєї роботи, за що безмежно мамі вдячна.

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який щороку відзначається 30 вересня, у школі с. Івачків було організовано пізнавальну вікторину, усний журнал та оголошено акцію «Подаруй книгу бібліотеці, внеси часточку добра».
Світлана СОЛОВЙОВА,
бібліотекар ПШБ с. Івачків.

Comments are now closed for this entry