От і настало довгождане літо. Красується буйними травами, духмяними квітами, сміється ясним сонечком. Канікули! Під ноги стелиться широка дорога, а за спиною – крила. І так хочеться чарівних пригод та цікавих подорожей…
Учні третіх і шостих класів Мізоцького НВК, які відвідують табір відпочинку «Дзвіночок», разом із своїми наставниками здійснили цікаві подорожі до Мізоцької ПШБ. Вони дізналися про перші створені людиною книги, про бібліотеку Шумерів, якій близько 7000 років і яка збереглася завдяки тому, що книги в ній із глиняних листків – табличок. Також діти з цікавістю слухали розповідь про новітні методи збереження величезного обсягу інформації, накопиченої людством, досягнення України та світу в цій галузі, а також про віртуальні бібліотеки, мультимедійні уроки та Інтернет-сайти, які допомагають вчитися, отримати корисне й захоплююче дозвілля.
Крім цього, школярі здійснили уявну мандрівку старим Мізочем: ознайомились з матеріалами папок з краєзнавства «Село моє, як писанка село», «Талановиті земляки», котрі ведуться у бібліотеці і в яких зібрано інформацію про минуле і сьогодення селища, про видатних людей, народних умільців, науковців, які народилися чи проживають у ньому.
Книга – джерело мудрості, скарбниця знань. Тож давайте будемо черпати із цього цілющого джерела, не забуваймо дорогу до бібліотек!
Оксана ПАЛЬЧЕВСЬКА,
завідуюча Мізоцької ПШБ.

Comments are now closed for this entry