Такою була наскрізна думка виступу міського голови І. О. Ольшевського на останній сесії міськради, де він звітував перед громадою Здолбунова про проведену у 2011 році міською радою та її виконавчим комітетом роботу

Аби забезпечити присутність на сесії якомога більшого загалу, пленарне засідання проходило у районному будинку культури. У залі, крім депутатів міської ради, були присутні депутати районної, обласної рад, керівництво району, члени виконкому, керівники комунальних підприємств Здолбунова, підприємств, організацій, установ, голови районних організацій політичних партій, мешканці міста.


У виступі І. О. Ольшевського зазначалося, що завдяки конструктивній злагодженій співпраці міської ради, її виконавчого комітету, депутатського корпусу, апарату управління, керівників комунальних підприємств, районних служб міста вдалося досягти певних результатів у справі забезпечення соціально-економічного розвитку Здолбунова.
Станом на 1 грудня бюджет міста виконаний на 9054 тис. грн. при плані
8 387 тис. грн. Цього вдалося досягти за рахунок надходжень податку з доходів фізичних осіб. Є значне перевиконання доходів по транспортному податку, по екологічних надходженнях, вдалося виконати завдання по надходженнях до бюджету розвитку, по єдиному податку.
Аналізуючи роботу комунальних підприємств, голова наголосив, що основним завданням їх керівників є залучення коштів з обласного, державного бюджетів на реформування цих підприємств. Добре в цьому напрямку працюють керівники КП “Здолбунівкомуненергія”, КП “Здолбунівводоканал”, на них слід рівнятися і КП “Міське будинкоуправління”.
Чимало у 2011 році зроблено у справі благоустрою міста, на що виділено понад 3 млн. гривень. Відрадно, що у 2011 році для будівництва та капітального ремонту доріг Здолбунова з державного бюджету вдалося залучити близько 1.5 млн. грн. (торік 380 тис. грн.).
Звітуючи перед громадою міста,
очільник Здолбунова зупинився і на деяких упущеннях в роботі, озвучив завдання міської влади на перспективу. Зокрема, зазначив він, необхідно завершити інвентаризацію земельних ділянок, сформувати систему в організації дозвілля молоді, забезпечити оптимальний рух транспорту вулицями міста, реалізацію програми “Місто без околиць”, здійснити ремонт міського будинку культури. У планах – будівництво котельні по вул. Шкільній, 202, дорожнього кільця біля будинку побуту, сільськогосподарського ринку, виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво очисних споруд та дитячого садочка, розбудова гідропарку, завершення робіт по відведенню зливних вод по вул. 8 Березня та Стефановича, вирішення проблем з ліфтами, вивезенням сміття, бродячими собаками та багато іншого.
Комплексно підходячи до вирішення проблем м. Здолбунів, ефективно використовуючи усі резерви, міська рада прагне змінити ставлення людей до влади, відродити у них почуття господарів свого населеного пункту, тому вся її діяльність підпорядкована гаслу “Влада для людей, а не люди для влади”.
- Проблем у місті ще багато. Вирішення їх залежатиме, перш за все, від надходжень коштів у міський бюджет, від ініціативності, відповідальності, сумлінності кожного, хто причетний до справи розбудови міста, поліпшення добробуту його громадян, - зазначив на завершення своєї доповіді І. О. Ольшевський.
Користуючись присутністю на сесії керівників району, Ігор Олександрович звернувся до них з проханням при формуванні бюджету району на наступний рік максимально звернути увагу на місто, підтримати ініціативи міської влади, депутатів, щоб своє 515-річчя Здолбунів зустрів ще привабливішим і оновленим.
В обговоренні звіту міського голови взяли участь голови постійних депутатських комісій міської ради А. Броніч, В. Ткачук, депутати О. Тищенко та завідуюча дитсадком “Усмішка” Ж. Кадлубіцька.
На сесії виступили голова РДА
В. Шуль та голова районної ради В. Тимощук, які схвально оцінили роботу Здолбунівської міської ради та її виконавчого комітету і пообіцяли в наступному році підтримати пропозиції, що прозвучали з уст міського голови І. О. Ольшевського.
Людмила ВАСЮК.

 

Comments are now closed for this entry