Впродовж минулого тижня відбувались засідання постійних депутатських комісій Здолбунівської міської ради, на яких розглядались планові та питання, що будуть виноситись на розгляд чергової сесії.
При розгляді питання про організацію культурно-дозвіллєвої діяльності та роботу закладів культури в місті члени комісії з питань депутатської діяльності, етики, освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики та охорони громадського порядку (голова М. Шевченко) відвідали міський клуб по вул. Кармелюка і, поспілкувавшись із завклубом Р. Козак, відмітили, що приміщення закладу функціонально недостатньо використовується. Причин цього декілька. Найперше - потребують ремонту глядацька зала та кімнати гурткової роботи. Є нагальна потреба включення до штату клубу керівників гуртків, в яких залюбки будуть займатися діти й підлітки, про що свідчать результати анкетування, проведеного за допомогою працівників районного будинку культури.
На засідання комісії була запрошена директор РБК Е. Стеценко, вона внесла ряд пропозицій щодо покращення дозвіллєвої роботи міським клубом. Члени комісії узагальнили свої пропозиції і подали їх на розгляд міського голови.
В черговий раз здійснила перевірку та проконтролювала дотримання порядку на прилеглих територіях підприємцями міста комісія по здійсненню контролю за дотриманням правил благоустрою, договірних умов, сплати місцевих податків і зборів, земельного податку суб’єктами підприємницької діяльності (голова В.Ткачук). Були розглянуті звернення громадян, в яких піднімались питання щодо порушення режиму роботи, дотримання громадського порядку, правомірності функціонування окремих закладів.
Організація та ефективність роботи об’єднань співвласників багатоквартирних будинків обговорювались на засіданні комісії з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування (голова В. Максимчук). Депутати ознайомились з проблемами і досягненнями ОСББ, побували у об'єднаннях, поспілкуватлися не лише з їх керівниками, а й мешканцями будинків по пров. Щепкіна, 25, вул. Шкільній, 38, Старомильській, 25, Міцкевича,19 та ін, які до них входять. На комісію були запрошені керівники комунальних підприємств міста та начальник Здолбунівського РЦЗ С. Бабич, який висловив готовність спільно шукати шляхи вирішення кадрових питань в об'єднаннях. Розгорнулась дискусія при обговоренні механізму надання комунальних послуг мешканцям будинків, де створені ОСББ. Шляхи вирішення цього та інших питань було запропоновано чітко обумовити при внесенні доповнень до проекту рішення на чергову сесію міської ради.
Міським головою була підтримана пропозиція голови комісії з питань бюджету, фінансів та податкової політики А. Броніча про скликання позачергової сесії, на якій розглянути питання про внесення змін до місцевих програм. Сесія відбулась 24 травня 2011 року.
Загалом депутати налаштовані шукати конструктивний підхід до вирішення всіх актуальних проблем міста і його мешканців.
Валентина КАПІТУЛА,
секретар Здолбунівської 
міської ради.

Comments are now closed for this entry