25 січня 2011 року відбулась пряма телефонна лінія Здолбунівського міського голови І. О. Ольшевського з громадянами міста, проведення якої передбачало почути відгуки про роботу міської ради, визначити найбільші проблеми в її діяльності, врахувати пропозиції городян щодо подальшого розвитку міста.
Вкотре однією з основних проблем здолбунівчани визначили стан доріг у місті, стосовно чого було кілька дзвінків. Уже в цьому році заплановано завершити ремонт доріг по вулицях 8 Березня, Чубинського, І. Богуна, завершити чистку зливової каналізації по вулиці Стефановича, що дасть змогу в подальшому розпочати капітальний ремонт дорожнього покриття по цій же вулиці.
Згідно з новим Бюджетним кодексом України, в 2011 році 97 відсотків транспортного податку надходить в рахунок акцизу на пальне і залишається в державному бюджеті, що позбавляє місто коштів, які в попередні роки витрачались на ремонт, реконструкцію та будівництво міських доріг. Саме в зв’язку з відсутністю цих коштів перелік об’єктів по ремонту міських доріг настільки обмежений.
На виконання Програми благоустрою м. Здолбунова на 2011 рік в міському бюджеті передбачені кошти на проведення ямкового ремонту центральних вулиць на суму 300 тисяч гривень.
Дзвінки жителів вулиць, прилеглих до вул. Пирогова, засвідчили доцільність запланованого на 2011 рік будівництва автобусної зупинки в районі колишнього пивзаводу. Також планується будівництво автобусних зупинок по вулицях 8 Березня та Парковій.
Недостатньо освітлюються і вулиці міста. Проблемою для мешканців вулиць Молодіжної та прилеглих до неї є відсутність освітлення на автобусній зупинці по вулиці Коперніка в районі кладовища. Але оскільки цю дорогу обслуговує служба автомобільних доріг в Рівненській області, відповідно і фінансування будь-яких робіт на ній здійснюється лише з державного бюджету.
Завдяки участі Здолбунівської міської ради в конкурсах на отримання міжнародних грантів на впровадження енергозберігаючих технологій з’явилась можливість шляхом спільного фінансування здійснити реконструкцію вуличного освітлення на вулицях Шкільній, Новій та Незалежності.
Мешканців провулку Шкільного турбує те, як швидко і якісно буде відновлено дорожнє покриття після прокладання каналізації до ЗОШ № 4 приватним підприємством “Будсервіс-4”. За словами керівника цього підприємства, такі роботи будуть проведені з настанням сприятливих погодних умов.
Уже традиційно активно висловлювала свої думки та пропозиції стосовно покращення благоустрою в зонах відпочинку молодь міста. Серед багатьох побажань, які стосувались розширення інфраструктури міського гідропарку, пріоритет було надано облаштуванню доріжки з твердим покриттям збоку вул. Паркової, будівництву контейнерного та паркувального майданчиків.
Скаржились мешканці Здолбунова міському голові і на недостатню кількість та незадовільний технічний стан контейнерів і урн для сміття. Варто відзначити, що в бюджеті на 2011 рік передбачено придбання вищеназваного обладнання на суму 33 тисячі гривень.
Не влаштовує розмір оплати за послуги теплопостачання мешканців будинку № 2 по вул. 2 Лютого та № 40 по вул. Шкільній у зв’язку із встановленням загальнобудинкових лічильників та значною кількістю квартир з автономним опаленням. В цій ситуації за площі загального користування платять лише ті, хто користується централізованим опаленням.
Активно включились підприємці міста в обговорення рішення міської ради “Про встановлення місцевих податків і зборів”, прийнятого відповідно до нового Податкового Кодексу України.
Проаналізувавши пропозиції та побажання мешканців міста, висловлені під проведення час прямої телефонної лінії, міський голова І. Ольшевський дав протокольні доручення працівникам апарату міської ради та керівникам комунальних підприємств міста в 10-денний термін подати пропозиції щодо вирішення порушених питань.
Загальний відділ
Здолбунівської
міської ради.

Comments are now closed for this entry