У середу, 8 червня, під головуванням міського голови І. О. Ольшевського відбулась шоста сесія Здолбунівської міської ради сьомого скликання, в ході якої розглянули близько шестидесяти питань. Попередньо їх було обговорено на засіданнях постійних депутатських комісій та під час проведення Дня депутата.
Сесія розпочалася з розгляду депутатських запитів депутатів міської ради В. І. Бородія щодо діяльності суб’єкта господарювання - магазину «Інекс» та Т. Ф. Павлової стосовно облаштування ігрового майданчика у дворі будинку № 17 по вулиці Фестивальній і встановлення смітників уздовж пішохідних доріжок по вулиці Заводській у місті Здолбунові.


Серед важливих питань, що розглядалися депутатами, були й питання щодо розвитку та створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, визначення форм управління в інших багатоквартирних будинках у місті Здолбунові та змін в організації роботи КП «Міське будинкоуправління» у зв’язку зі вступом в дію Закону Украї­ни «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», про що інформував заступник міського голови В. В. Кондратюк.
З метою створення сприятливих умов для активного розвитку об’єднань та покращення якості обслуговування житлового фонду, умов проживання населення депутатами погоджено Програму підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та багатоквартирних будинків інших форм управління у місті Здолбунові. Затверджено перелік квартир та вбудованих нежитлових приміщень у багатоквартирних житлових будинках, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Здолбунова.
При обговоренні звіту про виконання міського бюджету за 1 квартал 2016 року, про розподіл вільних залишків коштів та внесення змін до міського бюджету і місцевих програм на 2016 рік, внесення змін до структури і загальної чисельності апарату управління міської ради та надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам міста зауважень не виникло. Програму природоохоронних заходів, які у 2016 році фінансуються з міського природоохоронного фонду, теж затвердили одноголосно.
Також депутати погодили інвестиційну програму КП «Здолбунівводоканал» на 2016 рік зі змінами, дали згоду на передачу основних засобів з балансу КП «Міське будинкоуправління» на баланс КП «Здолбунівське», на списання основних засобів з балансу комунальних підприємств та на прийняття в комунальну власність міста ряду квартир, які до цього перебували в відомчому підпорядкуванні.
Депутати одноголосно підтримали пропозицію міського голови І. О. Ольшевського і прирівняли розмір оподаткування земель, які перебувають у постійному користуванні підприємств залізничного транспорту, до рівня оподаткування решти суб’єктів господарювання на території міста - зі ставкою земельного податку в 1 %.
Крім того, на сесії розглянули низку земельних питань. Зокрема, про включення земельних ділянок несільськогосподарського призначення до переліків ділянок, що підлягають продажу та наданню в оренду на земельному аукціоні; про погодження плану детального планування території забудови масиву в районі вулиці Нова (для учасників АТО) та багато інших, які стосуються життєдіяльності міста і його мешканців.
Загалом, завдяки тісній співпраці працівників апарату управління та депутатського корпусу, сесія пройшла оперативно, чітко і злагоджено.
Валентина КАПІТУЛА,
секретар Здолбунівської міської ради.

Comments are now closed for this entry