22 серпня цього року міський голова І. О. Ольшевський провів чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради. Згідно з порядком денним слухалося основне питання - щодо розгляду звернень громадян, які надійшли на адресу міської ради у 2012 році.
З інформацією виступила завідуюча загальним відділом міськради Л. Т. Євтушок. Вона повідомила, що загальна кількість звернень громадян за вісім місяців 2012 року становить 980, з них 12 повторні, 75 колективні, 34 - поставлені на контроль.
Зробивши обґрунтований аналіз звернень, доповідач відмітила, що робота із ними, зокрема контрольними, носить системний характер.
Усі звернення, пов’язані з використанням коштів міського бюджету, а це - проведення капітальних ремонтів та благоустрою - включаються у Програми, затверджуються на сесії міської ради і у намічені терміни вирішуються.


На засіданні виконавчого комітету було також розглянуто питання щодо коригування тарифів та послуг з водопостачання та водовідведення.
Начальник комунального підприємства «Здолбунівводоканал» В. І. Мельник повідомив, що нині діють тарифи, затверджені у квітні 2009 року. Відтоді значно зросла мінімальна заробітна плата, і це змусило підприємство перейти на шестигодинний робочий день, що знижує якість обслуговування населення. А також доповідач проінформував, що тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення є одними з найнижчих в області.
Виконавчий комітет переніс розгляд питання про збільшення тарифів для населення, а другій групі споживачів з 15.09.2012 р. встановлено тариф на послуги водопостачання у розмірі 8,30 грн. за один метр кубічний, а на послуги водовідведення 11,45 грн. за один метр кубічний.
Прийнято рішення, яким дозволено видати дозволи на відключення від центральної системи теплопостачання у будинках: вул. Пушкіна, 37, Л. Українки, 3, 7, 2 Лютого, 2, Коперника, 55, Незалежності, 9, Гетьмана Полуботка, 2, проспект Цементників, 7, 8, 9, Кармелюка, 6, М. Старицького, 3, Котляревського, 1, 5, 9.
Всього на засіданні виконавчого комітету розглянуто 32 питання щодо соціального захисту та захисту майнових прав дітей, будівництва та оформлення права власності, підключення до міських комунікацій та ін., 48 звернень мешканців міста і 10 звернень підприємств та організацій.
Світлана ВОЗНЮК,
керуюча справами виконавчого комітету
Здолбунівської міської ради.

Comments are now closed for this entry