4 жовтня цього року відбулась пряма телефонна лінія Здолбунівського міського голови І. О. Ольшевського з мешканцями міста, проведення якої мало на меті почути відгуки про роботу міської ради, визначити найпроблемніші місця в її діяльності, почути пропозиції здолбунівчан щодо подальшого розвитку міста і в перспективі максимально врахувати їх при формуванні плану робіт на наступні роки.
Мешканці міста, як завжди, активно спілкувалися з міським головою, обговорюючи найнагальніші проблеми, серед яких і стан житлового фонду, зокрема, ремонти покрівель в будинках по вул. Заводській, 2, 10, 14, 14а, 18а, балконів у будинках по вул. Незалежності, 42, Г. Мазепи, 8, Шкільній, 23 і 34. Варто відзначити, що вже в цьому році проведено поточний ремонт покрівель в 40 будинках, замінено більше 10 вхідних дверей в багатоповерхівках, здійснено поточні ремонти сходових кліток у 20 під’їздах та капітально відремонтовано більше десятка балконів.
На сьогодні виконано капітальні ремонти фасадів багатоповерхових будинків № 30 по вул. Шкільній та № 189 по вул. Шевченка. З проханням відремонтувати фасади звернулися мешканці сусідніх до цих будинків - по вул. Шевченка, 185 та 187.
Хочуть бачити кращими свої прибудинкові території жителі будинків № 31 по вул. Шкільній та № 151 по вул. Шевченка.
Стан доріг у місті, на думку мешканців, значно покращився за останні роки, адже тільки у 2011 р. було здійснено капітальний ремонт вулиць Віли, 4, І. Богуна, П. Чубинського, І. Гончара, 2-го Лютого, частково проведено ремонт вул. Шевченка, тривають роботи на вулиці 8 Березня. В рамках реалізації програми «Околиці міста» і водночас виконуючи численні звернення мешканців, у 2012 році міська рада планує провести капітальний ремонт вулиць С. Петлюри, Ватутіна, Дружби, Віли, 1, Стефановича, а також спуску до пляжу по провулку Старомильському. Три двінки під час прямої телефонної лінії були стосовно відсипки вулиць на околицях міста, а саме: пров. Щепкіна, проїзду Комунального, Чорновола і Набережної. Здолбунівчан, які користуються маршрутним транспортом, хвилює стан ділянки дороги, що з’єднує місто Здолбунів та селище Квасилів. Міський голова повідомив, що на наступний рік заплановане проведення капітального ремонту мосту та вулиці Пирогова.
Нагадали про свої проблеми і мешканців вулиці Стуса. Вже виділені кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво каналізаційної мережі в цьому мікрорайоні.
Зі словами вдячності звернулися мешканці площі Базарної, на якій в серпні 2011 року було проведено реконструкцію вуличного освітлення. А загалом за останніх два місяці по місту замінено понад 100 ламп вуличного освітлення на енергозберігаючі.
Здолбунівчани, які проживають по вул. Шевченка, Грушевського та 8 Березня, незадоволені інтенсивністю руху по цих вулицях важковагових автомашин. Незважаючи на те, що міською радою там були встановлені знаки про обмеження швидкості.
Були висловлено пропозиції обмежити в’їзд автотранспорту на територію міського гідропарку з боку вулиці Паркової, з метою збереження рекреаційної зони та безпеки відпочиваючих. На превеликий жаль, неодноразові спроби міської ради встановити відповідні знаки завершувались їх викраденням та знищенням.
Схвально відгукувались здолбунівчани про сквер по вулиці Шевченка, збудований зусиллями релігійної громади Свято-Казанської парафії в Здолбунові за підтримки міської ради.
Прозвучали із уст громадян нарікання на порушення громадського порядку в місцях масового відпочинку та загального користування, зокрема, про нищення всіх плафонів на алеї випускників в міському гідропарку, руйнування лавок на зупинках по вул. Шевченка, Парковій та
С. Бандери.
Широкий резонанс у здолбунівчан викликає питання стосовно великої кількості у місті бродячих собак, які все частіше нападають на громадян. Міська рада намагається заручитись підтримкою Здолбунівської райдержадміністрації і вирішити це наболіле питання шляхом створення районного притулку для утримання стерилізованих тварин за межами міста.
Цікавились мешканці міста перспективою безкоштовного встановлення газових лічильників у квартирах, виділення земельних ділянок для індивідуальної житлової забудови та чи вчасно у Здолбунові розпочнеться опалювальний сезон. Ці та багато інших питань міська рада постійно тримає на контролі, переймаючись потребами та побажаннями громадян.
Проаналізувавши пропозиції та побажання мешканців міста, міський голова І. О. Ольшевський дав протокольні доручення працівникам апарату міської ради та керівникам комунальних підприємств міста в 10-денний термін подати пропозиції щодо вирішення вищезгаданих питань.
Загальний відділ
Здолбунівської міської ради.

Comments are now closed for this entry