Ця поїздка була організована в рамках проведення чергового Дня депутата міської ради. Її мета - ознайомлення депутатського корпусу з роботою Костопільської міської ради. 

     Костопільчани з радістю зустріли делегацію із Здолбунова, яку очолював міський голова І. О. Ольшевський, і організували все так, щоб найповніше показати організацію роботи апарату міської ради та її комунальних служб.

     Вразило нове сучасне адміністративне приміщення ради, яке було збудоване господарським способом менш ніж за два роки і введене в експлуатацію в 2005 році. Зручні кабінети для працівників, зали засідань та кімнати для депутатів, просторі фойє для відвідувачів з добротними меблями та обладнанням позитивно впливають як на імідж ради, так і на якість її роботи.
     Плідною і конструктивною була зустріч здолбунівчан з міським головою Костополя Є. О. Денисюком. Депутати мали змогу шляхом безпосереднього діалогу отримати відповіді на безліч питань, які стосуються щоденного життя костопільчан та перспектив громади. Їх цікавило все – від формування і наповнення бюджету міста до стану доріг та охорони громадського порядку. До речі, саме в останньому там досягли суттєвих результатів. Після того, як кримінальна ситуація в місті набула загрозливого розмаху, на вулицях Костополя було встановлено за кошти районного бюджету 18 відеокамер спостереження. Саме такий крок, хоч і потребує він значних капіталовкладень, відчутно покращив громадський порядок у місті.
     На розширеній зустрічі з працівниками апарату міської ради, керівниками комунальних служб та депутатами мова йшла про проблеми, які існують нині в Костополі. Вони багато в чому перегукуються з нашими. Тарифи за комунальні послуги, розмір яких постійно зростає в зв’язку з економічною нестабільністю в державі, забезпечення житлом, обслуговування житлового фонду, благоустрій міста, соціальна незахищеність громадян, організація роботи депутатського корпусу – ось далеко не весь перелік тем, які обговорювались.
     Позитивний досвід роботи побачили ми в дошкільному навчальному закладі “Берізка” для дітей з вадами здоров’я. Працівники цієї установи зуміли професійно поєднати виховання та навчання дітей з лікувально-оздоровчим процесом. І як результат – заклад переповнений вихованцями, а батьки, не затрачаючи додаткових коштів, спокійні за здоров’я своїх дітей.
     Здолбунівчанам була надана можливість ознайомитись з роботою одного з лідерів галузі – закритим акціонерним товариством Костопільський завод “Продтовари” (див. фото). Це підприємство розпочало свою діяльність з випуску товарів скромного асортименту, а тепер під торговою маркою “Родина” тут виготовляють понад сотню найменувань продукції, якою забезпечують найвимогливіші торговельні мережі України. Багато приємних вражень залишилось у депутатів від побаченого виробничого процесу, спілкування з працівниками підприємства та ознайомлення з його найближчими перспективами.
     В цілому ж подібні поїздки, зустрічі з колегами з інших міст дають можливість не лише побачити, але й перейняти кращий досвід роботи, поділитись власними здобутками.
Залишаючи гостинний Костопіль, здолбунівчани запросили своїх колег завітати у найближчому майбутньому в гості до нашого міста.
Валентина КАПІТУЛА, секретар міської ради.
Фото депутата міської ради Валерія ЧУЙКА.

 

 

Comments are now closed for this entry