14 серпня 2012 року, згідно з планом роботи Здолбунівської районної ради, в Старомощаницькій сільській раді відбувся День районної ради за участю голови ради Василя Олексійовича Тимощука, керуючої апаратом районної ради Наталії Олексіївни Біндюк, начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Ольги Іванівни Єфімчук, начальника відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі Галини Миколаївни Виногродської, головного спеціаліста управління Держкомзему у Здолбунівському районі Нелі Ігорівни Мельник. В заході взяв участь консультант відділу з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування Рівненської обласної ради Сергій Сергійович Бернадський.


Жителі села піднімали наболілі для них питання. Зокрема, про ремонт доріг, газифікацію, призначення соціальних допомог, виплату коштів вкладникам Ощадбанку та інші. На кожне з питань була надана кваліфікована відповідь головою ради та відповідними спеціалістами.
Також відбулися зустрічі з представниками територіальних громад Білашівської сільської та Мізоцької селищної рад з питання впровадження Стратегії сталого розвитку на базі цих територіальних громад. Голова районної ради В. О. Тимощук ознайомив присутніх з методологією написання Стратегії. Під час зустрічей було створено робочі групи, визначено часові терміни і основні пріоритети Стратегії сталого розвитку. Запровадження стратегічного планування на місцевому рівні сприятиме ефективному соціально-економічному розвитку населених пунктів, зростанню матеріального добробуту і всебічному розвитку громад.
За повідомленням
Здолбунівської
районної ради.

На фото: голова райради В. О. Тимощук під час зустрічі з мешканцем Старої Мощаниці О. К. Шелестом.

Comments are now closed for this entry