Здолбунівська районна рада повідомляє, що з метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», враховуючи Указ Президента України від 5.05.2011 р. № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», реалізації конституційних прав жителів району вільно збирати, зберігати, використовувати, поширювати інформацію, їх доступу до публічної інформації відкрито офіційний веб-сайт Здолбунівської районної ради в мережі Інтернет за адресою:
http://zdolbrada.rv.ua  
Прийом запитів на інформацію у виконавчому апараті районної ради здійснюється:
усно - за телефонами (03652) 2-50-91;
письмово - за адресою: 35700 м. Здолбунів, вул. Грушевського,14, Здолбунівська районна рада, примітка «Публічна інформація»;
факсом (03652) 2-50-91;
електронною поштою (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію, які можна отримати у виконавчому апараті районної ради та на офіційному веб-сайті районної ради.
Запити щодо надання публічної інформації приймаються у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 09.00 до 18.15, у п’ятницю - з 09.00 до 17.00). Обідня перерва з 13.00 до 14.00.
Подання письмових запитів громадянами з обмеженими можливостями здійснюється у вестибюлі адміністративного приміщення районної ради за викликом відповідального працівника виконавчого апарату.
Приміщенням для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію, їх копіями визначено інформаційний центр районної ради (м. Здолбунів, вул. Грушевського, 14, другий поверх адміністративного приміщення районної ради ).

Comments are now closed for this entry