Відбулася восьма сесія районної ради шостого скликання. Відповідно до роз’яснення Мінфіну України “Щодо врахування у місцевих бюджетах міжбюджетних трансфертів капітального характеру” вона прийняла рішення про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік, збільшивши обсяг видатків загального фонду районного бюджету на 2 000 000 грн. за рахунок зменшення спеціального фонду. Ці кошти буде спрямовано місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Вони передаються з районного бюджету обласному.
Затверджено також перерозподіл асигнувань по відділу освіти РДА у межах видатків, призначених цій установі.
Районна рада прийняла також рішення про погодження призначення Себастіянської Оксани Мирославівни на посаду директора Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1. Раніше вона працювала завідувачем сектора з питань внутрішньої політики апарату РДА.
На сесії затверджено також перелік населених пунктів району, які розташовані в зоні спостереження ХАЕС. До нього увійшли Новосілки, Копитків, Мар’янівка, Миротин, Гільча Перша, Івачків, В’юнівщина, Замлинок, Буща і Дермань Другий.

Comments are now closed for this entry