Для керівників навчальних закладів району вже традиційними стали семінари-практикуми. Під час чергового з них, що відбувся 10 лютого, директорів шкіл гостинно приймала Миротинська ЗОШ І-ІІ ст. Вже з перших хвилин перебування у стінах цього закладу гості опинились в атмосфері родинного затишку, а гарний настрій їм привітаннями створили учні. Про історію Миротина та місцевого навчального закладу, детально зупиняючись на найцікавіших фактах, розповів колегам його директор - Сергій Петрович Ігнатьєв. За допомогою мультимедійної презентації цю розповідь продовжила Оксана Миколаївна Пантелеймон, заступник директора з навчально-виховної роботи Миротинської ЗОШ І-ІІ ст.
Далі керівники навчальних закладів розпочали роботу над темою “Коригування професійної компетентності учасників навчально-виховного процесу”. Завідувач районного методичного кабінету Наталія Олександрівна Глущук виступила з доповіддю “Компетентнісний підхід в освіті”, а директор Здолбунівської гімназії Іван Гурійович Гнатюк поділився з присутніми досвідом роботи з використання моральних та матеріальних стимулів з метою формування професійних компетенцій педагогів.
Нікого не залишив байдужим виступ агітбригади Миротинської ЗОШ І-ІІ ст. “Вибір” під керівництвом Тетяни Сергіївни Вознюк, яка ознайомила учасників семінару з методами формування здоров’язбережувальної компетентності учнів. Також директори шкіл району взяли участь у тренінговому занятті “Коригування компетентностей керівників навчальних закладів”, яке провела Н. О. Глущук. Під час тренінгу кожен учасник мав змогу поділитися з колегами досвідом, дізнатись чимало нового.
Все хороше швидко закінчується, та кожен з нас повертався додому, залишивши в серці проміння родинного тепла Миротинської школи, збагаченим корисною інформацією і з надією на нові зустрічі.
Учасники семінару.

Comments are now closed for this entry