В народі кажуть: письменник живе у своїх книгах, художник - у створених ним полотнах, а вчитель - у думках і справах учнів. Про це завжди пам’ятає директор Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст. Ольга Григорівна Ворон (на фото). Її серце віддане дітям, її думки вирують у сьогоденні і в майбутньому. «Учитель має бути творцем. Якщо він ремісник, то немає тяжчого на світі ремесла». Цей вислів якнайкраще характеризує Ольгу Григорівну.

     Народилася і виросла вона в мальовничому с. Новосілки нашого району. Після навчання у Рівненському педінституті розпочала свою трудову діяльність у рідній школі. За 18 років пройшла шлях від рядового вчителя до директора школи, спеціаліста вищої категорії, їй присвоєно звання «Відмінник освіти України».
     Ольга Григорівна - творчо обдарована особистість. Її уроки відрізняються ясністю мети, чіткістю планування, доступністю викладу матеріалу, вдумливим вирішенням навчально-виховних завдань. Усе це свідчить про високу педагогічну майстерність вчителя.
     Разом з тим Ольга Григорівна проявила себе і як вмілий керівник. Спланувати, організувати, контролювати діяльність колективу, дбати про його творчий розвиток - усе це повною мірою вдається нашому директору. Колеги, учні, батьки поважають її не лише за професіоналізм, а й за щирість, комунікабельність, енергійну вдачу. Вона вміє порадити, підтримати кожного, хто цього потребує, - чи це вчитель зі стажем, чи початківець.
     Своєю повсякденною працею, в яку вкладає душу і серце, Ольга Григорівна допомагає нам піднятися над буденністю. Вона - невтомна трудівниця з творчою уявою, завжди в гарному настрої, з новими планами, узагальненнями, з сміливістю розуму і свіжістю поглядів.
     Ольга Григорівна - скромна, принципова. Вона завжди залишається сама собою і якнайкраще використовує свій природний дар - талановитого вчителя, наставника, керівника.
     Напередодні вашого дня народження висловлюємо щиру шану вам, Ольго Григорівно, за невтомний труд, за те, що віддаєте дітям всю щедрість душі, знання, вміння, свої таланти. Хай повниться ваше життя щастям кохати, берегти родинне вогнище. Хай ніколи не втомлюються ваші працьовиті руки, а серце завжди чує поклик творчого пошуку.

Бажаєм Вам, щоб доля дарувала
В веснянім сонці радість і тепло,
Щоб Ваша молода душа співала,
А для печалі місця не було.
Бажаєм Вам, щоб кожне починання
Було успішно втілене в життя,
Нехай людська повага і визнання
Крокують поруч з Вами в майбуття.
Любові Вам і злагоди в родині,
Не знати горя, смутку і біди,
Хай прибуває щедро Вам щоднини
Із сонця й вітру, із роси й води.
Колектив Новосілківської 
ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry