Шановні водії! 
     З 1 по 30 червня Державтоінспекція спільно з працівниками Головавтотрансінспекції проводить комплекс профілактичних заходів під назвою "Автобус-2009". На період проведення цих заходів створені мобільні групи, спрямовані на вжиття дієвих заходів реагування до перевізників-порушників.
Проводиться перевірка перевізників стосовно виконання ними вимог Закону України "Про дорожній рух". Звертається особлива увага на зберігання, передрейсовий контроль технічного стану автобусів, обов’язковий медичний огляд водіїв та дотримання ними режиму праці та відпочинку, виявлення та документування порушень транспортного законодавства, правил перевезення людей, у тому числі дітей, перевищення водіями встановлених обмежень швидкості, рух через залізничні переїзди, керування автобусами в стані алкогольного сп’яніння та відсутність у дорожніх листах відміток про проходження щоденного контролю технічного стану автобусів та медичного огляду водіїв або їх фальсифікацію. Не залишатиметься поза увагою питання зберігання автобусів на території автогосподарств згідно з укладеними договорами.      Перевіряючи технічний стан автобусів, працівники ДАІ звертатимуть увагу на наявність та справність запасних та аварійних виходів, укомплектованість засобами пожежогасіння та медичними аптечками, виявлятимуть факти незаконного переобладнання автобусів та встановлення додаткових місць для сидіння.
     Не допускатимуться до перевезення організованих груп дітей автобуси з технічними несправностями або ж такі, у яких виявлено технічні несправності на місці огляду.
Відділення ДАІ УМВС України 
з обслуговування адмінтериторії 
Здолбунівського району.

Comments are now closed for this entry