Так називається комплекс профілактичних заходів, який проводиться в Україні з 31 травня по 30 червня 2011 року. Його мета - попередити аварійність на пасажирському автотранспорті, посилити роботу щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв та підвищити технічну готовність автобусів, які залучаються до перевезень людей, особливо організованих груп дітей до місць відпочинку.
Для проведення всього комплексу зазначених заходів створено мобільні групи, які вживатимуть жорстких заходів реагування за фактами допущених порушень вимог безпеки пасажирськими перевізниками та водіями автобусів. Організовуватимуться також перевірки підприємств усіх форм власності, які здійснюють пасажирські перевезення. Особлива увага приділятиметься зберіганню транспортних засобів, організації передрейсового контролю за технічним станом, обов’язкового медичного огляду водіїв.
Наряди ДПС ДАІ не залишать поза увагою не тільки грубих порушень водіями автобусів правил дорожнього руху, а й порушень правил посадки та висадки пасажирів, перевірятимуть наявність у водіїв комерційних транспортних засобів належно оформлених дорожніх листів або ліцензійної картки, факти відхилень від визначених маршрутів і т. п.
Олександр Сістук,
старший державтоінспектор
ВДАІ з обслуговування
адміністративної території
Здолбунівського району,
старший лейтенант міліції.

Comments are now closed for this entry