З метою попередження аварійності на пасажирському та вантажному автотранспорті, посилення роботи щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв та підвищення технічної готовності автобусів і вантажних автомобілів Департамент Державтоінспекції МВС України та Головтрансінспекція Мінтрансзв‘язку України з 9 по 27 листопада цього року проводять комплекс заходів на автомобільному транспорті під назвою “Перевізник-зима-2009”. Для координації дій щодо забезпечення збору, опрацювання, аналізу результатів роботи та відповідного реагування створено спільні робочі групи з числа працівників У(В)ДАІ ГУМВС, УМВС та територіальних управлінь Головтрансінспекції у всіх областях України. Ними проводяться спільні позапланові перевірки автоперевізників, водії яких впродовж поточного року скоїли ДТП з потерпілими або допустили грубі порушення Правил дорожнього руху. При перевірці технічного стану автобусів особлива увага звертається на їх готовність до роботи в зимовий період, справність запасних виходів, укомплектованість засобами пожежогасіння, дотримання нормативів пробігу з початку експлуатації, факти установлення додаткових місць для сидіння пасажирів та обладнання для роботи на газовому паливі.
До перевізників, транспортні засоби яких не відповідатимуть встановленим вимогам, будуть вживатися заходи, передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення та Законом України “Про автомобільний транспорт”.
Микола Прокопчук,
старший державтоінспектор
ВДАІ Здолбунівського району.

* * *
ВДАІ нагадує, що техогляд-2009 завершується через місяць. Просимо вжити заходів для забезпечення його проходження у встановлені строки.

Comments are now closed for this entry