З метою зниження рівня дорожньо-траспортного травматизму, підвищення транспортної дисципліни водіїв та безпеки руху на вулично-дорожній мережі у період з 10 по 30 вересня 2014 року ДАІ проводить цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мобільний телефон».
Незважаючи на загальну тенденцію до зниження рівня аварійності та дорожньо-транспортного травматизму упродовж 8 місяців ц. р., у вказаний період допущено збільшення кількості таких автопригод, як наїзд на ТЗ, що стоїть, зросла й тяжкість ДТП через наїзд на перешкоду, пішохода, велосипедиста.
Як свідчить аналіз матеріалів таких автопригод, супутніми причинами їх скоєння є порушення водіями вимог Правил дорожнього руху щодо заборони водіям користуватися під час керування ТЗ мобільними телефонами та іншими засобами зв’язку, не обладнаними пристроями, що дають змогу вести розмови без допомоги рук (провідні та Bluetooth-гарнітури, навушники тощо).
Такі дії відволікають водіїв від керування автомобілями, знижують рівень їх контролю за дорожньою обстановкою, що призводить до створення аварійних ситуацій іншим учасникам руху чи й ДТП.
Олександр ОЛІЙНИК,
інспектор ВДАІ з обслуговування Здолбунівського району,
капітан міліції.

Comments are now closed for this entry