9 квітня в м. Здолбунів відбувся районний етап всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Традиційний захід, організований Здолбунівським районним відділом освіти за сприяння районного відділу МНС, покликаний сприяти профорієнтації школярів на користь професії пожежника, рятувальника, поширенню серед учнівської молоді знань з профілактики пожеж, навчати основам пожежогасіння, рятування та надання першої медичної допомоги у випадках надзвичайних ситуацій.
Цьогоріч участь у фестивалі взяли агітбригади з 13 шкіл нашого району. Перше місце виборола команда «Гідрант» Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом педагога Віри Олексіївни Орлюк. Друге місце посіли учні міської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, “бронза” дісталась агітбригаді міської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6.


Переможці конкурсу отримали грамоти від відділу освіти та солодкі подарунки, надані районним відділом МНС. Окремим призом відзначили і команду Миротинської ЗОШ І-ІІ ст., яка не увійшла до числа призерів, але показала гарний результат. Як зауважили члени журі, до складу якого входили завідуюча районним методичним кабінетом Наталія Олександрівна Глущук, інспектор Здолбунівського РВ ГУ МНС України у Рівненській області Валерій Петрович Дроздюк та методисти районного методичного кабінету Єва Борисівна Грицина і Наталія Віталіївна Паламар, огляд ДЮП їм надзвичайно сподобався, особливо високим рівнем підготовки учасників, що з року в рік невпинно зростає і дає надію на високі призові місця і на обласному конкурсі.
Юрій Шадий,
педагог-організатор Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.
На знімках: під час фестивалю.

Comments are now closed for this entry